TV LEZHA

TV LEZHA

META NGA SAMITI I DIASPORES: TE GJYKOJME ME PAK, E TE JEMI ME TE DASHUR ME NJERI TJETRIN.

Nga Lezha Presidenti Ilir Meta kishte apel drejtuar politikës:  Shpresoj që ky Kuvend i Lezhës. Të na ndihmojë të gjithëve për tu ngritur mbi interesat afat shkurtra dhe të ngushta dhe për ti thënë një PO të fortë rrugës europiane të Shqipërisë dhe Maqedonisë në qershor. Jam i sigurtë që kjo është dhe kërkesa e shqiptarëve të diasporës.

Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *