TV LEZHA

TV LEZHA

Lezhe, Reshjet e borës në autostradën Lezhë -Shkodër (FOTO/VIDEO)

Edhe qarku i Lezhës është përfshirë nga reshjet e dëborës,duke sjellë probleme në disa zona.
Lëvizja në superstadën Lezhë-Shkodër u vështirësua nga dëbora e cila ngriu.Për pasojë një furgon mallrash doli nga rruga dhe u përmbys në afërsi të Gjadrit, por fatmirësisht nuk pati persona të lënduar.
Në këtë segment rrugor nuk u pa asnjë mjet i firmës kontraktore për pastrimin e rrugës dhe hedhjen e kripës për të shmangur ngricat.

Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *