TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, 1 VIT NGA TRAGJEDIA E TOROVICËS/MASSAFRA: NGJARJE TË TILLA DUHEN PARANDALUAR. (FOTO/VIDEO).

Është bërë një vit nga tragjedia e Torovicës ku humbën jetën katër përsona të një familjeje nga fshati Rraboshtë ku një gur i madh u shkëput nga mali dhe ra në makinën në të cilën udhëtonin pjesëtarët e familjes Zefi. Me rastin e përvjetorit të kësaj tragjedie arqipeshkvi i dioqezës Shkodër-Pult Angelo Massafra është shprehur se instucionet përgjegjëse duhet të bëjnë kujdes më të madh për të parandaluar ngjarje të tilla.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *