TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, NDUE DRAGUSHA MBYLL KARRIEREN E TIJ SI PSOKOLOG/D.A.R LEZHE E VLERESON ME ÇERTIFIKATE MIRENJOHJEJE.(FOTO/VIDEO)

Psikologu i njohur lezhjan Ndue Dragusha ka përmbylluar karrieren e tij disavjeçare në këtë sektor.Në shenjë respekti për kontributin e dhënë Drejtoria Arsimore e Vlersoi me çertifikatë mirënjehje për bashkëpunimin dhe ndihmesën e dhënë.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *