TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PAULIN MARKU DREJT NJE MANDATI TE DYTE NE KRYE TE PD-së LEZHE.(FOTO/VIDEO)

Edhe një tjetër mandat në krye të partisë demokratike dega Lezhë është pretendimi i Paulin Markut.Ai ka deklaruar se është i gatshëm dhe me eksperiencën e nevojshme për të vijuar, por duke deklaruar se mbetet një garë e hapur për të gjithë.Artikuj Pasardhes

MILOT, GJIKNURI INSPEKTON PASTRIMIN E AKSEVE RRUGORE.(FOTO/VIDEO)

Ka nisur ditën e sotme aksioni për prishjen e objekteve pranë kryqëzimit të kosovës. Disa nga pronarët e subjekteve kanë nisur ti prishin vetë duke bashkëpunuar edhe me IKMT. Aksioni është inspektuar edhe nga Ministri Energjisë dhe Infrastrukturës Gjiknuri i cili ishte i pranishëm në kryqëzimin Fushë Milotit. Ministri u[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *