TV LEZHA

TV LEZHA

VAU I DEJES, FSHATI SHELQET KTHEHET NE KANTIER NDERTIMI.(FOTO/VIDEO)

Prej disa ditësh Bashkia Vau Dejës ka nisur punën në pastrimin e kanaleve të treta, pastrimin e trotuareve por edhe investimin në rrjetin e kanalizimeve në të gjithë gjatësine e fshatit Shëlqet.Artikuj Pasardhes

LEZHE, QYTETARET/NGROHJA E PAPERBALLUESHME! (FOTO/VIDEO)

Qytetarët lezhjanë të pyetur për sa i përket çështjes së ngrohjes, duke qënë se stina e dimrit po afron, janë shprehur se mundësitë janë të pakta pasi si drutë, gazi dhe korenti kushtojnë shumë dhe se herë pas here çmimi i tyre është i papërballueshëm. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *