TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE/SHENGJIN, VENDOSEN 7 KULLA VROJTIMI ME ROJE BREGDETARE PERKATESE. (FOTO/VIDEO)

Në shëngjin janë vendosur tashmë 7 kulla vrojtimi në hapësirën 1.5 km të financuara nga vetë biznesi.
Pushuesit në bregdetin e Shëngjinit tregojnë se ndihen të sigurtë me vendosjen e rojeve bregdetare dhe të kullave të vrojtimit.Artikuj Pasardhes

LEZHE, FRROKAJ PREMTON NDERTIMIN E BANJOVE PUBLIKE.(FOTO/VIDEO)

Mungesa e banjove publike në qytetin e Lezhës është një problem mjaft shqetësues i cili vazhdon të jetë prezent prej vitesh.Kryetari i bashkisë së Lezhës Fran Frrokaj i njohur me problemin ka bërë me dije se brënda vitit 2018 në Lezhë do të ketë të vendosura banjo publike. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *