TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE/SHENGJIN, NIKOLLA DHE QATO INSPEKTOJNE SIGURINE NE PLAZHE.(FOTO/VIDEO)

Ministria Nikolla dhe Qato kanë qënë të pranishme në zonën bregdetare të Shëngjinit ku kanë inspektuar
vendosjen e kullave të vrojtimit dhe të rojeve bregdetare.Ministret kanë shprehur se Shëngjini tashmë është kthyer një nga destinacionet që po preferohet shumë nga turistët.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *