TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, TAKIME DHE KAMPE VERORE PER TE RINJTE/DON ENZO: TE RINJTE PO LARGOHEN NGA SHQIPERIA.(FOTO/VIDEO)

Ambasadorët e paqes prej vitesh organizojnë kampe verore me të rinjtë e zonave të ndryshme.Ata zhvillojnë aktivitete të ndryshme si dhe diskutojnë tema të ndryshme.Për këtë vit tema e zgjedhur është mos prit se çfarë do të bejë vendi për ty por çfarë mund të bësh ti për vëndin tënd.Don Enzo ka theksuar se të rinjtë po largohen nga ky vend çdo ditë e më shumë dhe se gjatë takimeve që zhvillohen ata nuk kanë ëndrra për vëndin e tyre.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *