TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PREFEKTI PRENDI ANALIZON PUNEN E 6-MUJORIT TE PARE TE 2018.(FOTO/VIDEO)

Prefekti i Lezhës Gjergj Prendi ka mbledhur në një takim krerët e institucioneve të ndryshme për të analizuar punën e 6 muajve të parë të ketij viti.Prefekti prendi ka theksuar se puna e bërë gjatë kësaj kohe ka patur rezultate mjat pozitive.Po ashtu e pranishme ishte edhe zv/ministrja e brëndëshme e cila tha se është e impresionuar nga rezultatet e këtij 6 mujori.Artikuj Pasardhes

KURBIN/MILOT, PERMBYLLET PROJEKTI “HAPESIRA PUBLIKE TE DOMOSDOSHME”.KOORDINATORI THIRRJE BASHKISE:NDERTONI AMBJENTE SPORTIVE PER TE RINJTE! (FOTO/VIDEO)

Në qytetin e kurbinit është bërë përmbyllja e projektit: hapësira publike të domosdoshme, financuar nga leviz Albania. Në këtë takim merrnin pjesë përfaqësues të pushtetit vendor, qëndror si dhe qytetarë të shumtë.Koordinatori i projektit i ka bërë thirrje bashkisë që të marrë masa dhe të ndertojë edhe në Milot ambjente[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *