TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, KALAJA MESJETARE E QYETETIT E HARRUAR/MARGJONI KA NEVOJE PER NDERHYRJE RISTRUKTURUESE.(FOTO/VIDEO)

Kalaja mesjetare e Lezhës mbart një histori mjaft të pasur por sot kjo kala mbetet një destinacion turistik i pashfrytëzuar.
Përgjegjësi i kalasë së qytetit të Lezhës Dedë Margjoni tregon se për kalanë e Lezhës dhe rrethinat problematikat infrastrukturore nuk janë të panjohura.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *