TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, ME MIRE VONE SE KURRE! NDERTOHEN RAMPAT PERGJATE TROTUAREVE NE KRYQEZIME.(FOTO/VIDEO)

Në qytetin e Lezhës tashmë ka nisur ndërtimi i rampave.Një problem mjaft shqetësues i cili më në fund po përfundon.Ndërtimi i këtyre rampave vjen në një moment kur një pjesë e shkallëve në qytetin e Lezhës janë në gjëndje të keqe dhe gati të pakalueshme për qytetarët.Artikuj Pasardhes

LEZHE, RRUGA QE NUK U RREGULLUA KURRE! (FOTO/VIDEO)

Një rrugë e cila përshkon lagjen e Ish-Frutores në qytetin e Lezhës ndodhet në gjëndje të amortizuar.Situata më shqetësuese është në ditët me shi pasi gropat e pranishme në këtë rrugë mbushen me ujë duke bërë të vështirë kalimin e banorëve. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *