TV LEZHA

TV LEZHA

LAÇ, SHEMBET MURI I ISH-UZINES, HUMB JETEN 27 VJEÇARI.(FOTO/VIDEO)

Shëmbja e një muri në ish-uzinën e superfosfatit në Laç ka zënë poshtë dy persona të cilët po nxirrnin skrap, duke shënuar një viktimë dhe një të plagosur.Mësohet se viktima është Drilon Lamaj 27 vjeç, ndërkohë ka mbetur i plagosur rëndë Dashamir Pahja.Artikuj Pasardhes

LEZHE, 50 VJET SPITALI I LEZHES.(FOTO/VIDEO)

Në 50-vjetorin e krijimit të tij, Spitali rajonal i Lezhës e ka festuar në një mënyrë mjaft të veçantë.Stafi drejtues i Spitalit Rajonal të Lezhës ka organizuar një simpozium shkencor me pjesëmarrjen e emrave të njohur të mjekësisë Shqiptare.Drejtori i Spitalit Rajonal të Lezhës,Leon Kaza në fjalën e tij ka[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *