TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PAS AKSIDENTIT TE AUTOBUSIT ASKUSH NUK KA MARRE MASA PER RRESHQITJEN E GUREVE NE RRUGEN LEZHE-SHENGJIN.(FOTO/VIDEO)

Rreziku vijon që të mbetet mjaft i madh në rrugën Lezhe-Shëngjin ku gurët rrezikojnë sërisht që të bien nga mali dhe akoma nuk është marrë asnjë masë për minimizimin e këtij rreziku. Një frikë e madhe, pasi nga çasti në çast mund të bien shkëmbinjë të mëdhenjë dhe të përseritet tragjedia e rrugës së Torovicës.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, PERKUJTOHEN DESHMORET E KOMBIT.(FOTO/VIDEO)

5 maji dita e dëshmorëve është përkujtuar edhe në Lezhë. Përfaqësues të ndryshëm të pushtetit, veteran dhe familjarë kanë vendosur kurora me lule në përkujtim të tyre.Përfaqësuesit në fjalët e tyre përshëndetëse kanë vlerësuar dëshmorët që dhanë jetën për lirinë e vendit. Të afërta

Lexo Me Shume »

LEZHE, REAGIM QYTETAR! (FOTO/VIDEO)

Fjalimi i Rigerta Lokut në parlamentin e Shqipërisë ka patur një reagim mjaft të madh në rrjetet sociale, media dhe jo vetëm.Qytetarët në Lezhë të pyetur për këtë çështje kanë shprehur vlerësime për një figure të tillë dhe se njerez si Gerta i duhen parlamentit. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *