TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PAS 28 VITESH HAPET PER HERE TE PARE NJE QENDER SHENDETESORE PER PLAZHINE TALES, NUK MUNGON MINISTRJA NE “INAUGURIM” (FOTO/VIDEO)

Rritja e numrit të pushuesve në bregdetin shqiptar e ka kthyer në domosdoshmëri shtimin e qëndrave shëndetësore në zonat turistike.Ministja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka inspektuar qendrën e hapur për herë të parë në Tale, ku nënvizoi sherbimin cilësor ndaj pushuesve.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, SHETITORJA QE DUHEJ TE THITHTE TURISTE! (FOTO/VIDEO)

Problematika e dëmtimit të hapësirave publike të qytetit të Lezhës është trajtuar disa herë në edicionet tona informative por dëmtimi i shëtitores pranë lumit Drin vazhdon të mbetet shqetësues pasi dita ditës parmakët e drunjtë po hiqen nga vendi i tyre dhe disa pjese të trotuarit janë dëmtuar.Problem tjetër që[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *