TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, KLASAT E 9-ta ZHVILLOJNE PROVIMIN E GJUHES SHQIPE E LETERSISE.(FOTO/VIDEO)

Rreth 1013 nxenës të klasave të 9-ta në qytetin e Lezhës i janë nënshtruar sot provimit të dytë të detyrueshem, atij të gjuhës Shqipe dhe letërsisë.Provimi ka nisur në orën 10:00 dhe ka zgjatur 2 orë e 30 minuta.Klasat e 9-ta më date 22 qërshor do të zhvillojnë provimin e fundit, atë të matematikës.

Artikuj Pasardhes

LEZHE, PAS SHUME VITESH DEBORA ZBARDH LEZHEN.(FOTO/VIDEO)

Pas shume viteve qarku i Lezhës është gdhire i mbuluar nga petku i bardhe i dëborës.Dëbora nuk ka rënë në sasi shumë të mëdha dhe nuk ka krijuar shume veshtiresi.Ata të cilët i janë gëzuar rënies së dëborës e cila mbuloi gjithë vendin janë fëmijët të cilët kanë përfituar nga[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *