TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, SEZONI TURISTIK/PREFEKTI MBLEDH PERFAQESUESIT E INSTITUCONEVE PERGJEGJESE.(FOTO/VIDEO)

Për të diskutuar mbi masat gjatë sezonit turistik Prefekti i Qarkut të Lezhës ka organizuar një takim me perfaqësuesit kryesorë të institucioneve në Lezhe.I pranishëm në takim ka qënë dhe kryetari i bashkisë Fran Frrokaj ku ka njoftuar se për pak ditë nisin punimet në rrugën hyrëse të Shëngjinit.


Artikuj Pasardhes

KURBIN, VARFERIA E TEJSKAJSHME E FAMILJES GJOKA.(FOTO/VIDEO)

Varfëri e skajshme e nota të larta trishtimi.Eshtë kjo panorama që percillet nga familja Gjoka në Kurbin.Të detyruar të mbijetojnë vetëm me të ardhurat e ndihmës ekonomike e në njëbanesë që vetem emrin ka të tille.Me lodhjen e kushteve te veshtira ekonomike e me shpresën se dikush do ti ndihmojne[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *