TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, “ABETARE SHUME TE DUA”/KLASA E PARE “A” E SHKOLLES BESELIDHJA ORGANIZIM PER FESTENE ABETARES.(FOTO/VIDEO)

Klasa e parë A e shkollës Besëlidhja në qytetin e Lezhës ka festuar festën e abetares.Nën kujdesin e mësueses së tyre ata kanë organizuar një aktivitet mjaft të bukur ku shprehën gëzimin e tyre që arritën me sukses të mësojnë shkrimin dhe leximin.


Artikuj Pasardhes

FAMILJA NE LEZHE JETON MES SEMUNDJES DHE KUSHTEVE TE MJERUESHME

Shtëpi pa dyer dhe dritare, mure te mykura, frigorifer i boshatisur dhe fëmijë autikë që flejnë në tokë.Kjo është gjendja migjenjane e familjes Kaci që jeton në lagjen Gurra të qytetit të Lezhës. 5 anëtarë të kësaj familje jetojne në një shtëpi të rrënuar me qera, ndërsa të ardhurat e[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *