TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, EKIPI I XHUDOS “BESELIDHJE” MERR 4 ÇMIME TE PARA DHE 2 TE DYTA.(FOTO/VIDEO)

Ekipi i Beslidhjes në xhudo është kthyer në shtëpi me 6 çmime, 4 të para dhe 2 të dyta nga kampionati i xhudos për fëmijë.Prej vitesh ekipi Besëlidhja ka njohur vetëm rezultate pozitive pasi vlen të theksohet së dhe kërkesat e prindërve kanë qënë në rritje për ti drejtuar fëmijët e tyre drejt kësaj disipline për vlerat pozitive dhe edukative që përcjell ky sport.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, FESTOHET 105 VJETORI I PAVARESISE.(FOTO/VIDEO)

Kremtimet për 105 vjetorin e pavarsisë janë zhvilluar edhe në Lezhë.Obelisku i Besëlidhjes mblodhi rreth vetes autoritete vendore dhe qytetarë të shumtë që morën pjesë në ceremoninë për ngritjen simbolike të flamurit.Ishin kreu i bashkisë Fran Frrokaj dhe prefekti i Lezhës Gjergj Prendi që ngritën flamurin nën tingujt e himnit[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *