TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, DEGJESA PUBLIKE E BASHKISE/HAFIZI:TE RRISIM SHERBIMET DHE CILESINE PER QYTETARET.(FOTO/VIDEO)

Bashkia e Lezhës ka zhvilluar dëgjesën publike mbi programin buxhetor afatmesëm 2019- 2021.Nënkryetari Enver Hafizi në fjalën e tij ka theksuar se prioritet kryesor i bashkisë së Lezhës është rritja e shërbimeve dhe cilësisë së tyre ndaj qytetarëve.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *