TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, AMBASADORET E PAQES VENDOSIN KEMBANEN E PAQES NE QENDER TE QYTETIT.(FOTO/VIDEO)

Në qëndër të qytetit të Lezhës është vendosur Këmbana e Paqes nga Ambasadorët e Paqes në bashkëpunim me Bashkinë e Lezhës.Me këtë rast u organizua një aktivitet mjaft i bukur. Sheshi Gjergj Kastrioti në Lezhë nuk ka qënë kurrë më i bukur, i mbushur plot me fëmije dhe fytyra të buzëqeshura.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, INVESTIME VETEM NE PRAG FUSHATASH.(FOTO/VIDEO)

Prej 7 vitesh ka nisur të ndërtohet mbikalimi mbi rrugën me drejtim Thumane – Lezhë por akoma nuk ka përfunduar ndërsa paraqet një rrezik mjaf të madh në këtë aks për aksidente.Gjithashtu fare pranë tij një tjetër problem mjaft i madh mbetet edhe kryqëzimi i superstradës me rrugën e kombit[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *