TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, 1 QERSHORI NE KOPESHTIN AT SHTJEFEN GJEÇOVI.(FOTO/VIDEO)

Vogëlushët e kopshtit At Shtjefen Gjeçovi kanë organizuar një aktivitet mjaft të bukur dhe të larmishem për festën e 1 qershorit. Ata kanë performuar për të ftuarit me kërcime dhe vjersha të shumta.


Artikuj Pasardhes

FAMILJA NE LEZHE JETON MES SEMUNDJES DHE KUSHTEVE TE MJERUESHME

Shtëpi pa dyer dhe dritare, mure te mykura, frigorifer i boshatisur dhe fëmijë autikë që flejnë në tokë.Kjo është gjendja migjenjane e familjes Kaci që jeton në lagjen Gurra të qytetit të Lezhës. 5 anëtarë të kësaj familje jetojne në një shtëpi të rrënuar me qera, ndërsa të ardhurat e[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *