TV LEZHA

TV LEZHA

MIRDITE, NIKOLLA MATURANTEVE: ZGJIDHNI MESUESINE SI DEGE TE PARE.(FOTO/VIDEO)

Ministria e arsimit Lindita Nikolla ka zhvilluar një takim me maturantët e Rrëshenit ku i ka inkurajuar ata që mësuesia të jetë zgjedhja e tyre e parë pasi garanton punësim por edhe trajtim financiar.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, SIBORA HUBA, 10 VJEÇARJA ME 3 LIBRA POEZIE.(FOTO/VIDEO)

Biblioteka e qytetit të Lezhës ka pritur autoren e saj më të re.Ajo quhet Sibora Huba dhe është vetëm 10 vjeç, deri më tani ajo ka shkruar jo pak por tre libra me poezi.Këto tre vëllime ajo i prezantoi përpara bashkëmoshatarëve të saj në ambjentet e bibliotekës së Lezhës.Mes emocionesh[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *