TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, “TE RINJTE E FRESSH NE VEPRIM”, PLANE DHE IDE.(FOTO/VIDEO)

“Te rinjte e FRESSH ne veprim” ishte kjo motoja me të cilën të rinjtë e FRESSH zhvilluan një takim për të shpalosur planet e tyre për veprim.Në këtë takim ishin të pranishem edhe ministrja e arsimit Lindita Nikolla si dhe deputeti i qarkut të Lezhës Pjerin Ndreu.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, KOPSHTE PA STANDARTE/LAÇI: SKEMI FONDE. (FOTO/VIDEO)

Fëmijët e kopështit të lagjes gurra në Lezhë qëndrojnë në ambjente mjaft të vogla dhe jashtë standarteve për fëmijët e vegjël, një fakt i tillë pranohet edhe nga drejtori i arsimit pranë bashkisë së Lezhës Ardjan Laçi i cili theksoi se bashkia e ka të pamundur në këtë kohë të[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *