TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, SHETITORJA “JETIME”/ASKUSH NUK MERR MASA.(FOTO/VIDEO)

Problematikat ne Shetitoren buzë Lumit Drin vijojnë të jenë prezente.Në edicionet tona informative janë pasqyruar disa here këto problematika por askush nuk merr masa.Vazhdojnë të dëmtohen parmakët dhe koshat e vegjël të mbeturinave ku këto të fundit janë hedhur pranë një banese fare pranë shëtitores.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *