TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, RRUGA PRANE PARKINGUT TE GJIMNAZIT “HYDAJET LEZHA” MERR EMRIN “KLARISA TUCI”.(FOTO/VIDEO)

Pas miratimit në këshillin bashkiak për vendosjen e emrit në rrugën pranë parkingut të gjimnazit Hydajet Lezha, pas 14 muajve të ndarjes nga jeta të vajzës së vogel 8 vjeçare është bërë prezantimi i kësaj rruge me emrin e ri “Klarisa Tuci”.Të pranishëm në këtë prezantim ishin Kryetari i Bashkisë Fran Frrokaj, Prefekti i qarkut të Lezhës Gjergj Prendi, Kryetari i Këshillit Bashkiak të Lezhës Kristian Gjidodaj si dhe familjarë dhe miq të familjes Tuci.Artikuj Pasardhes

LEZHE, KRYETARET E FSHATRAVE PA RROGE PREJ 17 MUAJSH.(FOTO/VIDEO)

Kanë vula zyrtare, mbajnë përgjegjësi deri me burg, por nuk paguhen! Kryetarët e 63 fshatrave të bashkisë së Lezhës thonë se nuk paguhen për detyrën që kryejnë prej 17 muajsh.Në këto kushte, kryepleqtë e fshatrave të Lezhës kërcënojnë se do të bllokojnë Bashkinë nëse problemi i tyre nuk merr zgjidhje.[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *