TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, MBLIDHET KESHILLI BASHKIAK/MIRATOHEN PROJEKT-VENDIMET.(FOTO/VIDEO)

Këshilli bashkiak i Lezhës ka zhvilluar mbedhjen e radhës për muajin maj ku kanë diskutuar dhe kanë miratuar pikat e rendit të ditës.Të gjitha projekt-vendimet e paraqitura u miratuan me shumicë votash në fund të mbledhjes nga këshilltarët.

Artikuj Pasardhes

LEZHE, PUNONJESIT E BASHKISE PREJ MUAJSH PA RROGA.(FOTO/VIDEO)

Prej disa muajsh punonjësit e bashkisë së Lezhës nuk kanë marrë pagat që u takojnë.Fran Frrokaj kryetari i bashkisë së Lezhës bën me dije se kjo ka ardhur si pasojë e borxheve tepër të medha që ka trashëguar bashkia e Lezhës nga paraardhesit e tyre por që shumë shpejt të[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *