TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, KONCERTI PIANISTIK “UNIVERS MBI TASTIERE”.(FOTO/VIDEO)

Në qytetin e Lezhës në ambjentet e shkollës Besëlidhja është zhvilluar koncerti recital pianistik “Univers mbi Tastierë” ku kanë interpretuar vëlla e motër Johan dhe Ami Muka.Ky aktivitet synon të ndikojë në edukimin e të rinjve përmes artit.Artikuj Pasardhes

LEZHE, DEBORA SJELL PROBLEMET E PARA NE QARKUN E LEZHES.(FOTO/VIDEO)

Mbrëmjen e së martës dëbora ka mbuluar qytetin e Lezhës, rreshje të shumta dëbore kanë mbuluar qytetin dhe zonat përreth.Trashësia e dëborës arrin në disa centimetra, si pasojë kjo ka shkaktuar vështirësi në qarkullimin e mjeteve në disa nga akset rrugore brënda qytetit.Ndërkohë në Mirditë dëbora ka sjellë disa probleme[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *