TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, KISHA UNGJILLORE SJELL GRUPIN ROCK “NO LONGER MUSIC” (FOTO/VIDEO)

Kisha Ungjillore në Lezhë mundesoi ardhjen e një grupi të famshëm të rrokut nga Anglia No Longer Music ku performoi në sheshin kryesor në qytetin e Lezhës për rreth një orë.Qytetarë dhe të apasionuar të rrokut e ndoqën me shumë vëmëndje e kënaqësi performacën e grupit të cilët dhuruan një spektakel të veçantë me zjarr dhe animatorë për kënaqësinë e shikuesve.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, FENOMENI I BRAKTISJES SE SHKOLLES, SHQETESUES.(FOTO/VIDEO)

Varfëria e tejskajshme po largon gjithnjë e më shumë fëmijët Shqiptarë nga bankat e shkollës, duke i bërë pjesë në tregun e punës.Në ditën botërore kundër shfrytezimit të fëmijëve në qytetin e Lezhës është organizuar aktivitet sensibilizues në mënyrë që të ulet numri i rasteve të fëmijëve që shfrytezohen për[…]

Lexo Me Shume »

LEZHE, ISSH INSPEKTON BIZNESIN NE PLAZHIN E SHENGJINIT DHE TALES/DEDA:PUSHUES, BRAKTISNI BIZNESET QE NUK OFROJNE HIGJENE!

Inspektoriati Shëndetësor Shtetëror ka nisur një aksion për të identifikuar problemet në subjektet e kontrolluara prej tyre në zonat turistike të plazhit të Shëngjinit dhe atë të Tales.Kushtet Higjeno-Sanitare janë shkelur me mangësi në dokumentacion dhe sipas drejtorit të ketij inspektoriati Eltar Deda, kjo problematike përkthehet në mangësi edhe në[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *