TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, ÇELET SEZONI TURISTIK/FRROKAJ: KUSHTE SA ME TE MIRA PER PUSHUESIT.(FOTO/VIDEO)

Bashkia Lezhë ka çelur sezonin turistik për vitin 2018 në Shëngjin.
Kryebashkiaku i Lezhës i pranishëm në festën e hapjes së sezonit turistik garantoi përkushtim maksimal për një sezon turistik me sa më shumë kushte dhe shërbime ndaj pushuesve të cilët do të zgjedhin bregdetin e Shëngjinit dhe të Tales.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *