TV LEZHA

TV LEZHA

LAÇ, BRESHKAT NE RREZIK!/NDOTJA E LAGUNES SE PATOKUT.(FOTO/VIDEO)

Në ditën botërore të biodiversitetit dhe ditën e breshkave Laguna e Patokut është vizituar nga një grup pedagogësh dhe studentësh nga Kosova.Gjatë këtij takimi është theksuar se breshkat ndodhen në rrezik si pasojë e ndotjes së madhe që po i behet Lagunës së Patokut.Artikuj Pasardhes

LEZHE, DEGRADIMI I NJE LUMI! (FOTO/VIDEO)

Lumi drin në qytetin e Lezhës çdo ditë e më shumë po shkon drejt degradimit të plotë pasi në të nuk derdhet aspak ujë nga hidrocendtralet dhe njerezit e papërgjegjshëm vazhdojnë të hedhin në të mbeturina pa kriter. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *