TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, BIE NUMRI I LINDJEVE NE MATERNITETIN E QYTETIT.(FOTO/VIDEO)

Vitet e fundit numri i lindjeve në Lezhë ka ardhur duke rënë.Këtë fakt e pohon mjekja Obster-gjinekologe Luljeta Delishi.Materniteti i Lezhës ka vuajtur prej vitesh mungesën e kushteve por muajt e fundit ka patur një permiresim të tyre.


Artikuj Pasardhes

GEZUAR 7-MARSIN MESUES TE DASHUR! (FOTO/VIDEO)

Nxënësit me tufa lulesh apo dhe dhurata për mësuesit kanë uruar dhe falenderuar edhe këtë vit, ata që i drejtojnë në udhën e dijes, mësuesit e tyre, të cilët si në asnjë ditë të vitit sot rrethohen me vëmendjen më të madhe nga nxënësit e tyre. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *