TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PROBLEMATIKA E UJRAVE TE ZEZA/JA SI E GJEN SHTEPINE NDUE KUR KTHEHET NGA ITALIA.(FOTO/VIDEO)

Quhet Ndue Ndoka dhe jeton në Itali por çdo vit ai si pensionist rikthehet ne banesën e tij në një pallat në katin e parë të lagjes Besëlidhja për të kaluar pak kohë në Shqipëri.Dhe sa herë vjen e gjen shtëpinë të përmbytur nga plasja e tubacioneve të ujrave të zeza.Ndonëse pusetat duken bosh Ndue thotë se ishte dashur një planifikim tjetër për rrjetin e kanalizimeve te ujrave të zeza.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, PREFEKTURE/TAKIM MBI PROBLEMATIKAT E SEZONIT TURISTIK.(FOTO/VIDEO)

Në Lezhë është zhvilluar një takim për sa i përket mbarëvajtjes së turizmit dhe problematikave që janë hasur gjatë kësaj periudhe.Prefekti i Lezhës Eduart Ndreca i cili drejtonte këtë mbledhje është ndalur tek problemet që janë hasur këtë vit në zonat bregdetare si problemet me higjenën, hapsirat publike dhe motorrët[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *