TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PREMTOHEN NDERHYRJE NE ZONAT ME SHEMBJE DHE RRESHQITJE DHERASH. (FOTO/VIDEO)

Drejtori i emergjencave civile pranë prefekturës së Lezhës Ndrekë Mhillaj ka bërë me dije në një intervistë për mediat se shumë shpejt do të nisë puna për rregullmin e rrugës së Kalasë e cila ka patur shëmbje si dhe do të ndërhyhet në Torovicë dhe në Tresh për heqjen e gurëve që rrezikojnë të bien.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *