TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, MUNGESA E KENDEVE TE LOJRAVE PUBLIKE SHQETESIM PER FEMIJET DHE PRINDERIT.(FOTO/VIDEO)

Fëmijët në qytetin e Lezhës kanë pak hapësira për të luajtur.Me ardhjen e pranverës dhe rrezeve të ngrohta fëmijët kanë pak mundësi që të argëtohen nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Fëmijet të cilët kanë shfrytëzuar kohen e mirë shprehen se hapësirat për ta janë tepër të vogla dhe shume herë janë të detyruar të luajnë në lulishte në rruge dhe në kënde lojrash privatë.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, MBLEDHJA E PARE E KESHILLIT BASHKIAK PER VITIN 2018 (FOTO/VIDEO)

Mbledhja e parë e Këshillit Bashkiak për vitin 2018 në Lezhë ka nisur me 1 minutë heshtje në nder të këshillëtarit të vrarë Aleksander Ndoka.Po ashtu u be edhe zëvendësimi me anetaren e re të këshillit Nikoleta Kola.Në këtë mbledhje u diskutuan një sërë çeshtjesh të rëndësishme si taksat,investimet në[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *