TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, ZYRA E KOORDINATORIT LOKAL PER PSIKOLOGET E RRETHIT. (FOTO/VIDEO)

Psikologët e Lezhës tani do të kenë zyrën e koordinatorit lokal.Kjo zyrë do të shërbejë për të qënë më afër psikologëve ku do të kenë mundësinë të marrin të gjitha shërbimet e urdhrit të psikologut.Kjo zyrë ka si qëllim ofrimin e mbështetjes, ndihmën, dhe mbrojtjen e interesave për të gjithë anëtarët.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *