TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, TEKNOLOGJIA VS LIBRI! (FOTO/VIDEO)

Libri është thesari më i çmuar për të kultivuar vlera të dijes dhe qytetarisë por me zhvillimin e shpejtë të teknologjisë duket se marrdhënia e të rinjve me librin nuk është aspak e mirë pasi leximin e kanë lënë në plan të dytë. Ato që frekuentojnë rregullisht bibliotekën janë kryesisht fëmijët.

Artikuj Pasardhes

TVLEZHA MBETURINAT KANE PUSHTUAR SHENGJININ

Mbeturinat kanë mbërthyer qytetin turistik të Shëngjinit.Edhe pse pastrimi bëhet disa herë në ditë më shumë se është e parashikuar në kontratë janë hotelet dhe resortet që prodhojnë shumë mbeturina.Pushuesit që kanë zgjedhur bregdetin e Shëngjinit për të pushuar shprehen mjaft të irrituar. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *