TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, RRUGET QE SHTROHEN ME PREMTIME NEPER FUSHATA ELEKTORALE.(FOTO/VIDEO)

Rruga “Fran Ivanaj” në Lezhë nuk ka njohur investime dhe ndodhet në gjëndje të degraduar . Shqetësuese për banorët e zonës dhe për çdo kalimtar është situata në të cilën ndodhet pasi atyre ju duhet të kalojne mes gropave dhe pluhurit.Pas kamerave banorët pohojnë se nuk ka patur nderhyrje edhe pse në kohë fushate janë bërë shumë premtime.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, SITUATA NGA DEBORA/MHILLAJ: SITUATA NEN KONTROLL.(FOTO/VIDEO)

Situata nga reshjet e dëborës në qarkun e Lezhës nuk paraqitet problematike ka theksuar Drejtori i Emergjencave Civile Ndrekë Mhillaj.Ai ka bërë me dije se në zonat malore në Mirditë kanë rënë rreth 40 cm deborë.Në rrugët kryesore janë 4 borëpastruese të cilat po punojnë për të mbajtur rrugët të[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *