TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE/INTERVISTA, QYTETARET PER ANETARESIMIN NE BE. (FOTO;/VIDEO)

Qytetarët Lezhjanë janë optimiste ndaj hapjes së negociatave për anëtarësimin e Shqipërisë në BE. Ata shprehen se ky moment duhej të kishte ardhur kohë me parë por dhe se Shqipëria ka ende punë për të përmbushur të gjitha kriteret për tu anëtarësuar në bashkimin europian.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, DEBORA SJELL PROBLEMET E PARA NE QARKUN E LEZHES.(FOTO/VIDEO)

Mbrëmjen e së martës dëbora ka mbuluar qytetin e Lezhës, rreshje të shumta dëbore kanë mbuluar qytetin dhe zonat përreth.Trashësia e dëborës arrin në disa centimetra, si pasojë kjo ka shkaktuar vështirësi në qarkullimin e mjeteve në disa nga akset rrugore brënda qytetit.Ndërkohë në Mirditë dëbora ka sjellë disa probleme[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *