TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, NISMA “PASTROJME SHQIPERINE QE DUAM” VIJON AKSIONIN E SAJ. (FOTO/VIDEO)

“Pastrojmë Shqipërinë që duam”, kjo është kjo nisma e ndërmarrë në të gjithë Shqiperinë.Prefekti i Lezhës në bashkëpunim edhe me instanca të tjera ka vazhduar aksionin e pastrimit në të gjithë territorin e Bashkisë Lezhë që prej ditës së hënë në pikat më problematike.Zëvëndës ministrja e mjedisit dhe turizmit ka parë nga afër punën që është bërë gjatë këtyre ditëve ndërsa ka theksuar se mbajtja pastër e mjedisit është përgjegjësi e të gjithëve.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *