TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, ME AFTESI NDRYSHE POR NJELLOJ SI TE TJERET. (FOTO/VIDEO)

Klodi, Besjana dhe Xhuliano janë fëmijë me aftësi ndryshe në Shkollën 9 vjeçare “Marsha Gjoni” në Rrilë të Lezhës, por që asnjëherë nuk e kanë ndjerë mungesën dhe përkujdesjen e mësuesve të kësaj Shkolle.Një suprizë e veçantë për ta ka qënë vizita e një regjisori të njohur me famë botërore por me origjine Shqiptare, Valton Jakupi i cili u takua nga afër me këta fëmijë.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *