TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, “KAMERA E PALLATIT” VJEN NE LEZHE. (FOTO/VIDEO)

”Kamera e Pallatit” është titulli i komedisë që do të vihet në skenën e pallatit të kultures në qytetin e Lezhës.Një komedi nga Valentin Rroku me regji dhe skenografi të Gjon Stefës ku do të luajnë aktorët e mirënjohur Gac Kodrina, Drane Xhai e shumë aktorë të tjerë. ”Kamera e pallatit” vjen me një fabul nga jeta e një familjeje që kërkon të integrohet në qytet.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *