TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, TRENI PERPLAS KAMIONÇINEN/ 2 TE PLAGOSUR.(FOTO/VIDEO)

Dy persona u plagosen mëngjesin e kësaj të marte në Milot, pasi mjeti me të cilin udhëtonin u përplas nga treni.Ngjarja ndodhi në rreth orës 08.30 tek shinat në Pllanë të Lezhës, ku kjo kamionçinë i preu rrugën trenit të linjës Tiranë-Shkodër. Policia bën me dije se mjeti po kalonte rrugën mbi shina.Si pasojë e përplasjes, kamionçina përfundoi poshtë urës, duke shkaktuar dy të plagosur, shoferin dhe një nga pasagjerët.Artikuj Pasardhes

KRUJE, KABINAT ELEKTRIKE NE HARRESE TOTALE.(FOTO/VIDEO)

Kabinat elektrike vazhdojnë që të paraqiten një problem mjaft shqetësues në shume zona të vendit ku një prej tyre është në fshatin Nuaje të malesise së Krujës e cila rrezikon jetën e banorëve të zonës por me të rrezikuar janë fëmijët pasi kabina është pranë shkollës së fshatit. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *