TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, SHENGJIN/FILLOJNE TE VINE PLAZHISTET E PARE (FOTO/VIDEO)

Edhe pse jemi në ditët e para të muajit prill, temperaturat e larta kanë bërë që në bregdetin e Shëngjinit të vinë vizitorët e parë.Të shumtë janë ata që kanë kaluar fundjaven në bregdetin e Shëngjinit dhe kanë shijuar rrezet e ngrohta të diellit.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, NDEROHET MESUESI BUJAR BALA (FOTO/VIDEO)

Drejtoria Arsimore Rajonale Lezhë ka vlersuar pas vdekjes mësuesin Bujar Bala.Çertifikata e mirënjohjes i’u dha me motivacion “Për ndihmesën e çmuar në edukimin dhe mësimin e nxënësve”. Çertifikata ju dorëzua familjarëve të tij në 15 vjetorin e ndarjes nga jeta në prani të familjarëve miqve dhe kolegëve të mësues Bujarit.[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *