TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, ZJARR NE BANESE/ZJARREFIKESIT NDERHYJNE NE KOHE.(FOTO/VIDEO)

Një banesë në lagjen “Besëlidhja” të qytetit të Lezhës është përfshirë nga flaket e zjarrit mesditen e së enjtes.Nga kjo ngjarje ka pasur vetëm dëme materiale.Zjarrfikësit kanë mundur të ndërhyjnë në kohë për të shuar flakët që në fillim nisën në ballkonin e banesës dhe po përhapeshin më pas edhe në dhomat e tjera.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *