TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, MBLIDHET K.B I LEZHES/MIRATOHET NDIHMA EKONOMIKE DHE BURSAT E SHKOLLES PROFESIONALE.(FOTO/VIDEO)

Këshilli Bashkiak i Lezhës ka zhvilluar mbledhjen e radhës, ku është diskutuar dhe janë miratuar pikat e rendit të ditës të cilat ishin sjellë në keshill për miratim siç janë ndihma ekonomike apo miratimi i bursave për nxënësit e shkollës së mesme profesionale.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, KREMTOHET E MERKURA E PERHIME.(FOTO/VIDEO)

E Merkura e Përhime është dita kur fillon koha e Kreshmeve për besimtarët e krishterë, një periudhë e veçantë e vitit ku besimtarët përgatiten për të kremtuar festën e Pashkës. Besimtarë katolikë morën pjesë në shërbesën fetare të mbajtur në Katedralen e Shën Nikollës ku pritën në radhë për të[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *