TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PREFEKTI MBLEDH ISTANCAT KRYESORE NE LUFTEN KUNDER NARKOTIKEVE.(FOTO/VIDEO)

Lufta kundër kultivimit të lëndëve narkotike ka mbledhur në një takim drejtues të institucioneve kryesore në Lezhë.Në takimin e thirrrur nga prefekti i Lezhës u diskutua mbi masat që janë marrë dhe duhet të merren kundër kultivimit të bimëve narkotike.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, 50 VJET SPITALI I LEZHES.(FOTO/VIDEO)

Në 50-vjetorin e krijimit të tij, Spitali rajonal i Lezhës e ka festuar në një mënyrë mjaft të veçantë.Stafi drejtues i Spitalit Rajonal të Lezhës ka organizuar një simpozium shkencor me pjesëmarrjen e emrave të njohur të mjekësisë Shqiptare.Drejtori i Spitalit Rajonal të Lezhës,Leon Kaza në fjalën e tij ka[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *