TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, APEL PER NDIHME!/FAMILJA KIPTI NE QIELL TE HAPUR.(FOTO/VIDEO)

Çfarë bie jashtë bie dhe brenda familjes Kipti e cila përbëhet nga 6 anëtarë dhe jeton në lagjen Skënderbeg të qytetit të Lezhës. Ata jetojnë në kushte mjaft të vështira ku lagështira e ka mberthyer banesën e tyre dhe mbijetojnë vetëm me çfarë marrin nga ndihma ekonomike e cila është e pamjaftueshme.E zonja e shtëpisë apelon për ndihmë nga instancat përkatëse që ti ndihmojnë.Artikuj Pasardhes

1 comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *