TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, INAUGUROHET QENDRA PER SHENDETIN E GRUAS DHE FEMIJES.(FOTO/VIDEO)

Eshtë inaguruar qëndra për shëndetin e gruas dhe fëmijës “Casa O.L.A” në lagjen Nënë Tereza të qytetit të Lezhës.Ndërtimi i kësaj qëndre është kërkuar dhe mbështetur nga Bashkia Lezhë dhe shërben si qëndër diagnostikuese dhe ekzaminuese ndërsa do të zhvillojë format për parandalimin e semundjeve, kjo do të ndihmojë në realizimin e një sërë shërbimesh shëndetesore si fizioterapi,okulist, gjinokolog, onkolog si dhe shumë shërbime të tjera.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, ZADRIMA TASHME DESTINACION TURISTIK.(FOTO/VIDEO)

Zona e zadrimës është një vend me tradita dhe me bukuri të shumta natyrore.Në këtë zonë është zhvilluar një itinerar turistik me gazetarë dhe me operatorë turistikë me qëllimin që kjo zone të promovohet dhe të përfshihet në guidat turistike. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *