TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, SHOQERIA CIVILE PROTESTON PER DETIN.(FOTO/VIDEO)

Marrveshja e Shqiperisë me Greqinë në lidhje me kufinjtë detarë ka ngritur në protestë shoqërinë civile edhe në Lezhë.Me pankarta dhe simbolet kambëtare ne duar qytetarët kanë këerkuar që të mos bëhet pazar me trojet dhe detin shqiptar.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, KZAZ-të GATI PER NUMERIMIN E VOTAVE.(FOTO/VIDEO)

Kzaz-të 12 dhe 13 në Lezhë janë në punë e sipër për organizimin final për ditën e zgjedhjeve të 25 qërshorit.Kryetari i kzaz 12 erion gjonaj (perfaqesues i PD) ka theksuar se çdo gjë po shkon më së miri përveç faktit se partitë e vogla nuk kanë sjellë listat me[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *